RAYMAN spol. s r. o.
Ocelárenská 1781
272 01 Kladno
tel: +420 312 685 978
info@rayman.cz

IČ: 47549122
DIČ: CZ 47549122
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 21117.

Linkedin

RK 12 1257 Samočinná plnící hubice s rozmetadlem SRH 300
Plnicí hubice SRH 300 je určena k bezprašnému plnění práškových a jemně zrnitých materiálů do silničních a železničních přepravníků volně ložených hmot. Instalované rozmetadlo slouží pro lepší vytížení přepravníků rozprostřením obtížně roztékavých materiálů po celé ploše nádoby přepravníku. Frekvenční měnič umožní nastavení optimálních otáček rozmetadla pro příslušný druh a vlastnosti expedovaného materiálu. Podle potřeby se hubice dodává v provedení s různými typy stavoznaků.

Hubice je provedena z dílů svařované konstrukce z ocelového materiálu konstrukční jakosti a z vaků z neprodyšného materiálu. Sestává ze vstupního dílu s přisávací klapkou, plnicím a odsávacím hrdlem skříně, z výstupního dílu s uzavíracím kuželem osazeným limitním stavoznakem a ochranným košem, s vibrátorem, rozmetadlem včetně jeho pohonu a s posuvným pogumovaným vnějším dílem s manipulační obručí, připojeným pomocí pružného vaku. Hubice se dále skládá z vrátku s ochranným krytem, vnějšího vaku, vnitřního vaku s ochrannými kužely, závěsného ovladače a elektroinstalace. Na přání je možno umístit vrátek odděleně od hubice na
samostatné stoličce. V tom případě musí být v projektovém řešení navržen vhodný kryt vrátku a lana hubice. Hubice může být dodána v provedení s integrovaným filtrem.

technické podmínky (formát pdf)
prospekt ke stažení (formát pdf)

projekční podklady ke stažení 2D/3D (dxf, stp)
zobrazení 3D modelu11.09.2020
Do naší rodinné firmy se sídlem v Kladně přijmeme pracovníka na pozici „Servisní technik“.
Nabízíme dobré pracovní zázemí ve stabilní firmě s 25 letou tradicí v oboru pneumatické dopravy, dobrý pracovní kolektiv, pracovní dobu 7,5 hodiny denně, 5 týdnů dovolené, stravenky pro zaměstnance a individuální přístup k potřebám zaměstnance, který nabídne pouze rodinná firma.
Požadujeme:
Manuální zručnost a technické myšlení
Ochotu jezdit na služební cesty a provádět opravy přímo u zákazníka (ČR + SK)
Řidičský průkaz skupiny B
spolehlivost
Svářečský průkaz výhodou.
Náplň práce:
Opravy strojní části zařízení pneumatické dopravy
Mechanické práce na dílně v sídle firmy
Balící práce při expedici nového zařízení
Správa vozového parku firmy
Měsíční plat cca 27000 Kč + 13. a 14. plat.
01.04.2020
Informujeme naše obchodní partnery, že k 31. 3. 2020 došlo k dokončení procesu předávání naší společnosti na nastupující generaci. Od 1. dubna letošního roku budou naší společnost zastupovat tři jednatelé: p. Ing. Martin Rayman, pí. Ing. Iva Hornofová a sl. Ing. Eva Raymanová.

Dále došlo k posílení obchodní činnosti: druhým obchodním manažerem se stal p. Ing. Jan Vejvoda (tel. 389 771 094, e-mail vejvoda@rayman.cz, mobil 733 350 290).
18.02.2019
Společnost RAYMAN spol. s r.o. Kladno pořádá VI. ročník oborového odborného semináře na téma: “Pneumatická doprava sypkých materiálů”. Seminář se bude konat v Milevsku v termínu 20.-21.3.2019 a je určen pro odbornou veřejnost přicházející do styku s manipulací se sypkými volně loženými materiály – zejména pro projektanty a specialisty dodavatelských společností, provozní a investiční pracovníky provozovatelů pneudopravních systémů. Cílem semináře je seznámit účastníky se základy oboru, technickými řešeními jednotlivých aplikací a zkušenostmi získanými při návrhu, realizaci a uvádění pneudopravních zařízení do provozu.
01.06.2018
Slavíme 25 let firmy RAYMAN.

V časopise International Cement Review vyšel článek ing. Petra Raymana "The positives of runnig low".