RAYMAN spol. s r. o.
Ocelárenská 1781
272 01 Kladno
tel: +420 312 685 978
info@rayman.cz

IČ: 47549122
DIČ: CZ 47549122
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 21117.

Linkedin

RK 12 1259 Samočinná plnicí hubice SPHRFn 300
Samočinná plnicí hubice s integrovaným filtrem SPHRFn 300 je určena pro plnění práškových a jemně zrnitých materiálů s velikostí zrna do 10 mm, které mohou ve směsi se vzduchem tvořit výbušnou atmosféru, do přepravníků volně ložených hmot.

Hubice je určena k plnění práškových a jemně zrnitých materiálů do silničních a
železničních přepravníků volně ložených hmot s minimální prašností. Hubice je použitelná i pro plnění materiálů, které ve směsi se vzduchem mohou vytvářet výbušnou atmosféru (např. uhelný prach, čistírenský kal). Integrovaný filtr s regenerací zajišťuje vyčištění odsávaného vzduchu od mechanických nečistot. Instalované rozmetadlo slouží pro lepší vytížení přepravníků rozprostřením obtížně roztékavých materiálů po celé ploše nádoby přepravníku.
Hubice je provedena z dílů svařované konstrukce, vaků z neprodyšného materiálu a filtračních patron ze skládané textilie. Část dílů, které by mohly být zdrojem iniciace, jsou z ušlechtilé oceli, ostatní z oceli konstrukční jakosti. Vnitřní části plnicí hubice jsou konstruovány tak, aby zabránili možnosti usazování vrstvy výbušného prachu. Materiál vaků, plastových a pryžových dílů a patron je antistatický. Konstrukce hubice je vodivě propojena a uzemněna.

technické podmínky (formát pdf)
prospekt ke stažení (formát pdf)

projekční podklady ke stažení 2D/3D (dxf, stp)
zobrazení 3D modelu

11.09.2020
Do naší rodinné firmy se sídlem v Kladně přijmeme pracovníka na pozici „Servisní technik“.
Nabízíme dobré pracovní zázemí ve stabilní firmě s 25 letou tradicí v oboru pneumatické dopravy, dobrý pracovní kolektiv, pracovní dobu 7,5 hodiny denně, 5 týdnů dovolené, stravenky pro zaměstnance a individuální přístup k potřebám zaměstnance, který nabídne pouze rodinná firma.
Požadujeme:
Manuální zručnost a technické myšlení
Ochotu jezdit na služební cesty a provádět opravy přímo u zákazníka (ČR + SK)
Řidičský průkaz skupiny B
spolehlivost
Svářečský průkaz výhodou.
Náplň práce:
Opravy strojní části zařízení pneumatické dopravy
Mechanické práce na dílně v sídle firmy
Balící práce při expedici nového zařízení
Správa vozového parku firmy
Měsíční plat cca 27000 Kč + 13. a 14. plat.
01.04.2020
Informujeme naše obchodní partnery, že k 31. 3. 2020 došlo k dokončení procesu předávání naší společnosti na nastupující generaci. Od 1. dubna letošního roku budou naší společnost zastupovat tři jednatelé: p. Ing. Martin Rayman, pí. Ing. Iva Hornofová a sl. Ing. Eva Raymanová.

Dále došlo k posílení obchodní činnosti: druhým obchodním manažerem se stal p. Ing. Jan Vejvoda (tel. 389 771 094, e-mail vejvoda@rayman.cz, mobil 733 350 290).
18.02.2019
Společnost RAYMAN spol. s r.o. Kladno pořádá VI. ročník oborového odborného semináře na téma: “Pneumatická doprava sypkých materiálů”. Seminář se bude konat v Milevsku v termínu 20.-21.3.2019 a je určen pro odbornou veřejnost přicházející do styku s manipulací se sypkými volně loženými materiály – zejména pro projektanty a specialisty dodavatelských společností, provozní a investiční pracovníky provozovatelů pneudopravních systémů. Cílem semináře je seznámit účastníky se základy oboru, technickými řešeními jednotlivých aplikací a zkušenostmi získanými při návrhu, realizaci a uvádění pneudopravních zařízení do provozu.
01.06.2018
Slavíme 25 let firmy RAYMAN.

V časopise International Cement Review vyšel článek ing. Petra Raymana "The positives of runnig low".