RAYMAN spol. s r. o.
Ocelárenská 1781
272 01 Kladno
tel: +420 312 685 978
info@rayman.cz

IČ: 47549122
DIČ: CZ 47549122
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 21117.

Linkedin

Pojezdný systém plnicí hubice MOVER
Pojezdný systém plnicí hubice „MOVER“ slouží k lineárnímu posunu plnicích či nakládacích hubic ve směru plnicích hrdel přepravníků volně ložených hmot.

Umožňuje plnit přepravník postupně více hrdly bez nutnosti jeho pojíždění, čímž se zkracuje doba nakládky, šetří PHM a nezatěžuje se životní prostředí. Systém je velice
výhodný tam, kde se expeduje materiál do přepravníků s různou roztečí hrdel. Montuje se pod materiálový uzávěr sila či zásobníku a slouží pro dopravu práškových
nevýbušných materiálů o teplotě do 80 °C (po dohodě a na přání vyšší)
do plnicích hubic. Pojezdný systém sestává ze dvou fluidních dopravníků, pojezdného vozíku, tří otočných kloubů a systému pojezdných kolejnic. Pojezdný vozík je uložen na čtyřech ocelových kolech a je poháněn převodovým elektromotorem. Pojezd se ovládá ze závěsného ovladače (může být společný s ovladačem hubice). Délka pojezdu je podle provedení do 5 m, na přání delší.prospekt ke stažení (formát pdf)

projekční podklady ke stažení 2D/3D (dxf, stp)
zobrazení 3D modelu


11.09.2020
Do naší rodinné firmy se sídlem v Kladně přijmeme pracovníka na pozici „Servisní technik“.
Nabízíme dobré pracovní zázemí ve stabilní firmě s 25 letou tradicí v oboru pneumatické dopravy, dobrý pracovní kolektiv, pracovní dobu 7,5 hodiny denně, 5 týdnů dovolené, stravenky pro zaměstnance a individuální přístup k potřebám zaměstnance, který nabídne pouze rodinná firma.
Požadujeme:
Manuální zručnost a technické myšlení
Ochotu jezdit na služební cesty a provádět opravy přímo u zákazníka (ČR + SK)
Řidičský průkaz skupiny B
spolehlivost
Svářečský průkaz výhodou.
Náplň práce:
Opravy strojní části zařízení pneumatické dopravy
Mechanické práce na dílně v sídle firmy
Balící práce při expedici nového zařízení
Správa vozového parku firmy
Měsíční plat cca 27000 Kč + 13. a 14. plat.
01.04.2020
Informujeme naše obchodní partnery, že k 31. 3. 2020 došlo k dokončení procesu předávání naší společnosti na nastupující generaci. Od 1. dubna letošního roku budou naší společnost zastupovat tři jednatelé: p. Ing. Martin Rayman, pí. Ing. Iva Hornofová a sl. Ing. Eva Raymanová.

Dále došlo k posílení obchodní činnosti: druhým obchodním manažerem se stal p. Ing. Jan Vejvoda (tel. 389 771 094, e-mail vejvoda@rayman.cz, mobil 733 350 290).
18.02.2019
Společnost RAYMAN spol. s r.o. Kladno pořádá VI. ročník oborového odborného semináře na téma: “Pneumatická doprava sypkých materiálů”. Seminář se bude konat v Milevsku v termínu 20.-21.3.2019 a je určen pro odbornou veřejnost přicházející do styku s manipulací se sypkými volně loženými materiály – zejména pro projektanty a specialisty dodavatelských společností, provozní a investiční pracovníky provozovatelů pneudopravních systémů. Cílem semináře je seznámit účastníky se základy oboru, technickými řešeními jednotlivých aplikací a zkušenostmi získanými při návrhu, realizaci a uvádění pneudopravních zařízení do provozu.
01.06.2018
Slavíme 25 let firmy RAYMAN.

V časopise International Cement Review vyšel článek ing. Petra Raymana "The positives of runnig low".