Kontakty

Prodej / Servis

Petr Vácha

obchodní ředitel
T: +420 389 771 848
M: +420 603 154 496
E: vacha@rayman.cz

Roman Bříza

servisní technik, náhradní díly
T: +420 311 249 032
M: +420 731 465 064
E: briza@rayman.cz

KONTAKTY

SÍDLO FIRMY, KONSTRUKČNÍ KANCELÁŘ

Fakturace / Dokumentace / Reklamace

fakturace@rayman.cz

(adresa pro zasílání daňových dokladů)

dokumentace@rayman.cz

(adresa pro zasílání technické dokumentace)

reklamace@rayman.cz

(adresa pro zasílání reklamací)

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Ing. Martin Rayman

jednatel
T: +420 311 249 169
M: +420 731 444 647
E: martin.rayman@rayman.cz

Ing. Iva Hornofová

jednatel
T: 311 249 026
M: 603 252 654
E: hornofova@rayman.cz

Petr Vácha

obchodní ředitel
T: +420 389 771 848
M: +420 603 154 496
E:  vacha@rayman.cz

PROJEKCE

Ing. Miloslav Fořt

vedoucí projektant
T: +420 389 771 836
M: +420 733 502 295
E: fort@rayman.cz

Ing. Iva Hornofová

jednatel, vedoucí projektant
T: +420 311 249 026
M: +420 603 252 654
E: hornofova@rayman.cz

Ing. Marek Kubáč

projektant, specialista na kompresorovny
T: +420 311 249 039
M: +420 721 650 289
E: kubac@rayman.cz

KONSTRUKCE

 Petr Kvita, DiS.

konstruktér
T: 382 523 649
M: 736 149 309
E: kvita@rayman.cz

Ing. Tomáš Řezáč

konstruktér
T: +420 389 523 648
E: rezac@rayman.cz

REALIZACE ZAKÁZEK A SERVIS

Luboš Kuttelwascher

vedoucí realizace zakázek a servisu
T: +420 312 247 623
M: +420 733 567 188
E: kuttelwascher@rayman.cz

Bříza Roman

servisní technik
T: +420 311 249 032
M: +420 731 465 064
E: briza@rayman.cz

Petr Jindřich Hašek

realizace zakázek
T: +420 311 249 194
M: +420  734 409 336
E: hasek@rayman.cz

NÁKUP

Ing. Eva Raymanová

nákup, jednatel
T: +420 389 771 890
M: +420 607 007 781
E: eva.raymanova@rayman.cz

Helena Janebová

nákup, manažer BOZP
T: +420 311 249 027
E: janebova@rayman.cz

Administrativa

Zdeňka Čečrdlová

fakturace, dodavatelská dokumentace
T: +420 311 249 028
E: cecrdlova@rayman.cz

Dana Raymanová

administrativa
T: +420 382 522 115
E: dana.raymanova@rayman.cz

Bc. Michaela Pechová

fakturace
T: 311 249 025
E: pechova@rayman.cz

IT

Ing. Ondřej Navarra

IT specialista
T: +420 311 249 193
E: navarra@rayman.cz

Sídlo firmy:

RAYMAN spol. s r. o.
Ocelárenská 1781
272 01 Kladno

T: +420 312 247 252, +420 312 685 957
E: info@rayman.cz
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 21117
IČ: 47549122, DIČ: CZ47549122
Č. datové schránky: smir6by

Technická kancelář Milevsko:

RAYMAN spol. s r. o.
Nádražní 688
399 01 Milevsko

T: +420 382 522 115
E: info@rayman.cz