Profil firmy

Společnost RAYMAN spol. s r. o. je česká inženýrská firma, která již od roku 1993 dodává na trh systémy pneudopravy, odprašování a větrání. Navazuje na rodinnou tradici zámečnické živnosti založenou v roce 1919 v Kladně. Naše společnost si zvolila za svůj prvořadý cíl spokojeného zákazníka provozujícího zařízení na vysoké technické úrovni, které splňuje energetické i ekologické požadavky dnešní doby.

Naše portfolio

L

Pneumatická doprava sypkých materiálů

Projektujeme a dodáváme zařízení pneumatických doprav suchých práškových a granulovaných materiálů a jejich odprašků (cement, vápno, popílek, chemické produkty, plastické hmoty apod.) v cementárnách, vápenkách, elektrárnách, teplárnách, hutních, chemických a dalších průmyslových provozech. Rovněž projektujeme a dodáváme zařízení pro skladování a expedici těchto volně ložených materiálů.

L

Odprašování

Projektujeme a dodáváme odprašovací zařízení v průmyslových provozech, a to zejména v souvislosti s realizovanými zařízeními pneumatické dopravy. Mimo výrobků společnosti RAYMAN, využíváme filtry dalších renomovaných evropských výrobců, proto můžeme zákazníkovi nabídnout vždy nejvhodnější technické řešení pro danou aplikaci

L

Lehká vzduchotechnika

Projektujeme a dodáváme větrací zařízení staveb. Máme zkušenosti s realizací větrání kompresoroven, velínů průmyslových zařízení, výrobních prostor, administrativních budov, hotelů, restaurací a kuchyní.

Struktura zakázek

L

Zakázky „na klíč“

Od vypracování studie a projektu pro stavební povolení přes realizační a dodavatelskou dokumentaci, dodávky strojů a zařízení, montáž, až po zaregulování zařízení a jeho uvedení do provozu.

L

Technické pomoci a studie

L

Dodávky dílů

Výroba komponentů pneumatických dopravních zařízení pro manipulaci s práškovými a zrnitými materiály jako jsou komorové a průtokové podavače, ejektory, zařízení pro fluidní dopravu, potrubní rozbočky, plnicí hubice silničních a železničních přepravníků, filtry pro odprášení plnicích hubic a zařízení pneumatických doprav, pojistná ústrojí zásobníků, provzdušňovací zařízení sil a zásobníků apod.

L

Servisní činnost

Benefity

  • LDlouholetá tradice a zkušenosti pracovníků
  • LOdborná kvalifikace, neustále doplňovaná o poslední poznatky v oboru
  • LVedoucí pracovníci firmy jsou autorizovanými inženýry v oborech: Technologická zařízení staveb a Technika prostředí staveb
  • LRealizace zakázek od velmi malých rozsahů až po velké průmyslové celky
  • LDůraz na vlastní technická řešení, návrh zařízení „na míru“
  • LPřizpůsobení se požadavkům zákazníka, vývoj atypických dílů a řešení pro konkrétní použití
  • LNávrh zařízení vždy s ohledem na vysokou užitnou hodnotu při nízkých investičních, provozních a energetických nákladech a s ohledem na splnění vysokých požadavků na hygienu práce a ekologii
  • LDodržování psaných i nepsaných dohod, stejně jako otevřená jednání nezakrývající možné technické problémy a jejich důsledky. Samozřejmostí je i přesné dodržování technických, termínových i finančních závazků

Odborní pracovníci společnosti RAYMAN rádi poskytnou všem případným zákazníkům konzultaci při řešení problémů v oboru pneumatické dopravy, odprašování a větrání a doporučí optimální řešení.