Provzdušňovací tryska FLUID-JET

Pro lokální provzdušnění a uvolňování kleneb

Provzdušňovací tryska je určena k lokálnímu provzdušňování suchých a sypkých práškových a jemně zrnitých materiálů a k pneumatickému uvolňování kleneb z těchto materiálů, především ve výsypkách odlučovačů, filtrů a zásobníků. Sestává z tělesa, pryžové membrány, tvarové hlavice a pulzního ventilu. Montáž do stěny sila je velice jednoduchá (přes nátrubek G 6/4“) a probíhá z vnějšku sila.

Tryska může být vybavena řídicí jednotkou pulzů. Tryska usměrňuje vzduchový pulz tak, že se šíří podél stěny výsypky a fluidizuje tenkou vrstvu usazeného materiálu. Pryžová membrána zajišťuje dokonalou těsnost před zpětným prouděním materiálu do pulzního ventilu. Je vhodná především k nasazení na výsypkách provozních zásobníků s velkou obrátkou materiálu, ale je možno jí použít i v sestavách více kusů pro provzdušňování zásobních sil větších průměrů podle uvážení projektanta.

Pro použití k provzdušňování vysoce abrazivních materiálů je možno tvarovou hlavici vyrobit z Hardoxu nebo z křemíkové keramiky. Proti korozi je tryska chráněna zinkováním, možné je i nerezové provedení. Na přání je možno ji dodat i s jiným tvarem hlavice.

Při konstrukci provzdušňovací trysky je použito prvků a principů chráněných registrovaným užitným vzorem (U) CZ 20 383.

Materiály ke stažení:

h

Prospekt

Technické podmínky

3D model

i

Projekční podklady

Další provzdušňovací jehly a trysky:

Provzdušňovací jehla

Provzdušňovací jehlaK místnímu provzdušňování suchých, sypkých a nelepivých práškových a jemně zrnitých materiálů a k pneumatickému uvolňování kleneb z těchto materiálů, především ve výsypkách odlučovačů, filtrů a zásobníků.Jehla je uzpůsobena i k umístění na zařízení...

Pulsní jehla

Pulsní jehlaPulsní jehla zajišťuje rozrušení klenby sypkého zrnitého nebo práškového materiálu v ocelových i betonových výsypkách sil, zásobníků sypkých materiálů, příp. výsypkách filtrů a odlučovačů působením vzduchové tlakové vlny. Tím zajišťuje zlepšení výtoku...

Produkty: