Regulační vykladač RV

Pro dávkování sypkých materiálu

Regulační vykladač je určen k vypouštění a automatické regulaci průtoku provzdušněných suchých sypkých a jemně zrnitých materiálů o teplotě do 100 °C (případně do 150 °C), např. popílku, vápence, cementu, sádry.

Regulační vykladač je možno instalovat buď samostatně k vypouštění materiálů přímo z fluidních dopravníků či bočních odběrů zásobníků a sil vybavených provzdušňovacím zařízením, nebo na jiné vypouštěcí či segregační komory.

Je dodáván ve dvou provedeních: standardním (činné plochy – ocel/litina) nebo antiabrazivním (činné plochy – Hardox nebo křemíková keramika). Regulační vykladač je dodáván ve čtyřech velikostech.

Při konstrukci regulačního vykladače je použito prvků a principů chráněných registrovaným užitným vzorem (U) CZ 19 603 U1.

Materiály ke stažení:

h

Prospekt

Technické podmínky

3D model

i

Projekční podklady

Další vykladače:

Pneumatický vykladač PV

Pneumatický vykladač PVPro vypouštění a regulaci průtoku sypkých materiálůVykladač slouží k vypouštění a ruční regulaci průtoku provzdušněných suchých sypkých práškových a jemně zrnitých materiálů ze zásobníků, fluidních dopravníků a obdobných zařízení vybavených...

Regulační vykladač RV TWIN

Regulační vykladač RV TWINDvojitý regulační vykladač RV TWIN je určen k vypouštění a automatické regulaci průtoku provzdušněných suchých sypkých a jemně zrnitých materiálů o teplotě do 100 °C (případně do 150 °C) tam, kde je požadována velká vykládací výkonnost....

Produkty: